
Підшипник компресора кондиціонера (35x52x22) SNR
640 ₴
- В наявності
- Код: ACB35X52X22 NTN-SNR
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник компресора кондиціонера (35x52x22) SNR
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SNR |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | ACB35X52X22 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 35BD5222 FKC 35BD5222 NSK |
| Основні | |
| Вид підшипника | Кондиціонера |
| Ширина | 22 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴




