
Кульова опора CHRYSLER SEBRING/ DODGE AVENGER, JOURNEY/ FIAT FREEMONT
505 ₴
- В наявності
- Код: DELPHI TC3675
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Розмір нарізі | M12 x 1,50 x 19,8 |
| Ширина | 59 мм |
Застосовність
- CHRYSLER SEBRING (JS), SEBRING Кабріолет (JS)
- DODGE AVENGER, JOURNEY, JOURNEY VAN (JC)
- FIAT FREEMONT (345_)
- LANCIA FLAVIA Кабріолет (JS_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Сумісність з моделлю | Avenger, Sebring |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Delphi |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC3675 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 05085914AD, 5085914AB, 5085914AC, 5085914AD, 5090033AA, 5090033AB DODGE 05085914AD, 5085914AC, 5085914AD, 5090033AA, 5090033AB FIAT K05085914AB, K05085914AC, K05085914AD, K05090033AA, K05090033AB LANCIA K05085914AD, K05090033AA, K05090033AB |
| Довжина | 59 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Висота | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Sebring |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴


