
Підшипник компресора кондиціонера (35x55x20)
350 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH WB355520
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник компресора кондиціонера (35x55x20)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | WB355520 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | DA355520-2RS 2TS2-DF0719LLX2C¶ 35BD219T12DDU NSK 35BD5520(35BD219) FKC AC355520-2RS MCB |
| Основні | |
| Вид підшипника | Кондиціонера |
| Ширина | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



