
Радіатор обігрівача для автомобілів 2108 2109 21099 2113 2114 2115, ZAZ 1102 1103 1105 (алюм)
618 ₴
- Немає в наявності
- Код: PR 1760-0820 PROFIT
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| O випускного отвору | 18 мм |
| O впускного отвору | 18 мм |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки | 42 мм |
| Довжина решітки | 250 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з трубопроводом |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 158 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2108 |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | PR 1760-0820 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 808101060 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴



