
Передній гальмівний диск ASTRA F 91-98. KADETT E 84-91. VECTRA A
788 ₴
- В наявності
- Код: LPR O1051P
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O | 236 мм |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Кількість отворів | 6 |
| Мін. товщина | 9,7 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12,7 мм |
Застосовність
- CHEVROLET CORSA Ліфтбек, CORSA Хетчбек
- OPEL ASCONA C (J82), ASCONA C Хетчбек (J82), ASTRA F Ліфтбек (T92), ASTRA F Хетчбек (T92), ASTRA F Універсал (T92), ASTRA F Кабріолет (T92), ASTRA G Універсал (T98), ASTRA F CLASSIC Ліфтбек (T92), ASTRA F CLASSIC Хетчбек (T92), ASTRA F CLASSIC Універсал (T92), CORSA A TR (S83), CORSA A Хетчбек (S83), CORSA B (S93), CORSA C (X01), KADETT D (32_,37_,39, _42), KADETT D (31_-34_, 41_-44_), KADETT D Універсал (35_, 36_, 45_, 46_), KADETT E Хетчбек (T85), KADETT E (T85), KADETT E Універсал (T85), KADETT E Кабріолет (T85), VECTRA A Хетчбек (J89), VECTRA A (J89), ASTRA F Фургон/універсал (T92), CORSA A Фургон/хетчбек (S83), CORSA B Фургон/хетчбек (S93), CORSA C Фургон/хетчбек (X01), KADETT E Фургон/універсал (T85), KADETT E Combo (T85)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Vectra, Ascona, Astra |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Виробник | LPR |
| Товщина | 12.5 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | O1051P |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 569030, 90008031, 90111242, 93182290, 93182311 VAUXHALL 90008005, 90111242 |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Колір | Срібний |
| Висота | 41 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴






