
Диск гальмівний (передній) Nissan Leaf 10- (283x28) NV200 / EVALIA Автобус (вентильований)
1 437 ₴
- В наявності
- Код: LPR N2052V
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
| Висота | 43,9 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Знак відп. | E1 90R-02 C0176/0647 |
| Зовнішній діаметр | 283 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Колір | чорний |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Поверхня | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 12,8 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Застосовність
- NISSAN LEAF (ZE0), LEAF (ZE1), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 Фургон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | LPR N2052V |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 40206-3NA0A, 40206-3NL0A, 40206-3NL0B |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 28 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437 ₴







