
Фільтр повітряний CHEVROLET LACETTI, NUBIRA, Gentra BOSCH F026400163
411 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH F026400163
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для всіх обсягів мотора, всіх років випуску.
Довжина × Висота × Ширина
230×40×320 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | BOSCH F026400163 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 42 390 442, 6553450, 96553450 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 288.5 мм |
| Ширина | 223.5 мм |
| Висота | 36.5 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Gentra, Nubira, Nexia, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴







