Характеристики
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Висота | 103 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Сторона монтажу | всередині |
| Ширина | 112 мм |
Застосовність
- VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH), TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | SCT-GERMANY |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | SA1142 SCT |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1999 |
| Кросс-номери | 703819989, 703819990A, 7D0819989 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446 ₴




