
Фільтр повітряний Dacia/Renault Logan, Sandero, Solenza, Clio II, Clio Symbol (RO), Kangoo, Megane 1,4/1,6
298 ₴
- В наявності
- Код: S 2060 A SOFIMA
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 91 мм |
| Внутрішній діаметр | 205 мм |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
Оригінальні номери
Застосовність
- DACIA LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN Пікап (US_), SANDERO, SOLENZA (B41_), SUPERNOVA
- RENAULT CLIO II (BB_, CB_), KANGOO (KC0/1_), KANGOO Express (FC0/1_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), MEGANE I (BA0/1_), MEGANE I Classic (LA0/1_), MEGANE I Grandtour (KA0/1_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), CLIO SYMBOL I (LB_), THALIA II (LU_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Sandero, Solenza |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sofima |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | S 2060 A SOFIMA |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 77 00 274 216, 77 01 047 655, 77 01 069 365, 77 01 070 525, 86 71 005 914 |
| Сумісність з маркою | Dacia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dacia |
| Модель | Logan |
| Сумісність | Dacia LOGAN Pickup (US_) 2008-, Dacia LOGAN (LS) 2004-, Dacia SANDERO 2008-, Dacia LOGAN MCV (KS) 2007-, Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) 2009-, Dacia Solenza 2003-2005, Dacia SuperNova 2000-2003, Renault CLIO II (BB0/1/2_ CB0/1/2_) 1998-, Renault CLIO II Kasten (SB0/1/2_) 1998-, Renault KANGOO (KC0/1_) 1997-2009, Renault LOGAN (LS_) 2004-, Renault LOGAN Kombi (KS_) 2007-, Renault LOGAN (L8_) 2013-, Renault SANDERO 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 298 ₴





