
Фільтр повітряний VW PASSAT (A32) (11-15) 2.5 , Jetta IV (06-18) 2.5, Golf (09-13) 2.5, BEETLE (5C1, 5C2) 2.5 (USA)
366 ₴
- В наявності
- Код: PR 1512-4175 PROFIT
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 428 мм |
| Ширина | 130 мм |
Застосовність
- VW BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | New Beetle, Jetta |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Код запчастини | PR 1512-4175 PROFIT |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 07K129620 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf |
| Сумісність | Volkswagen BEETLE (5C1) 2011-, Volkswagen JETTA III (1K2) 2005-2010, Volkswagen JETTA IV (162) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴



