
Передні колодки SKODA OCTAVIA II/SUPERBII/ ROOMSTER /TOURAN /PASSAT B7/LEON/BEETLE/GOLF VI/SCIROCCO III
1 060 ₴
- В наявності
- Код: FO 912981 FOMAR
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота 1 | 71,4 мм |
| Висота 2 | 66 мм |
| Гальмівна система | Ate |
| Довжина 1 | 155 мм |
| Довжина 2 | 156 мм |
| Кількість індикаторів зносу | 1 на вісь |
| Контакт попередження про знос | з вбудованим датчиком зносу |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 20,3 мм |
Застосовність
- AUDI A1 (8X1, 8XK), A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7), TT (8J3), TT Roadster (8J9)
- SEAT ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), IBIZA IV ST (6J8, 6P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2)
- SKODA FABIA II (542), FABIA II Combi (545), OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), ROOMSTER (5J7), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5), YETI (5L), ROOMSTER Praktik (5J)
- VW BEETLE (5C1, 5C2), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CC B7 (358), EOS (1F7, 1F8), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF VI Кабріолет (517), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), PASSAT B7 (362), PASSAT B7 Variant (365), PASSAT ALLTRACK B7 (365), PASSAT CC B6 (357), POLO V (6R1, 6C1), SCIROCCO III (137, 138), TOURAN (1T1, 1T2), TOURAN (1T3), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Toledo, Touran, Fabia, Octavia, Yeti, New Beetle, Scirocco, Leon, Golf, Roomster, Passat, Ibiza, Altea |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Fomar Friction |
| Країна виробник | Данія |
| Код запчастини | FO 912981 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 2K5698451, 5K0698451, 5K0698451A, 5K0698451C, 5K0698451D, 8P0098601P, JZW698451Q |
| Товщина | 20.4 мм |
| Ширина | 156.7 мм |
| Висота | 71.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Octavia |
| Сумісність | Seat ALTEA (5P1) 2004-, Seat ALTEA XL (5P5 5P8) 2006-, Seat LEON (1P1) 2005-2012, Skoda OCTAVIA (1Z3) 2004-, Skoda OCTAVIA (5E3) 2012-, Skoda SUPERB (3U4) 2001-2008, Skoda SUPERB (3T4) 2008-, Skoda YETI (5L) 2009-, Volkswagen BEETLE (5C1) 2011-, Volkswagen CADDY III (2K 2C) 2004-, Volkswagen GOLF VI (5K1) 2008-2013, Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) 2009-2013, Volkswagen GOLF VI Cabriolet (517) 2011-, Volkswagen JETTA III (1K2) 2005-2010, Volkswagen JETTA IV (162) 2010-, Volkswagen SCIROCCO (137 138) 2008-, Volkswagen TOURAN (1T1 1T2) 2003-2010, Volkswagen TOURAN (1T3) 2010-, Seat IBIZA IV (6L1) 2002-2009, Seat TOLEDO III (5P2) 2004-2009, Skoda FABIA Praktik 2001-2007, Skoda FABIA (5J2) 2006-, Skoda FABIA Combi (5J5) 2007-, Skoda ROOMSTER (5J) 2006-, Skoda ROOMSTER Praktik (5J) 2007-, Volkswagen GOLF V (1K1) 2003-2009, Volkswagen GOLF V Variant (1K5) 2007-2009, Volkswagen PASSAT (3C2) 2005-2010, Volkswagen PASSAT Variant (3C5) 2005-2011, Volkswagen PASSAT CC (357) 2008-2012, Volkswagen PASSAT (362) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴





