
Стійка стабілізатора DODGE Dart/ NISSAN PRIMASTAR/ OPEL VIVARO/ RENAULT CLIO III/ LAGUNA II/ TRAFIC II
1 067 ₴
- В наявності
- Код: 8200661217 Renault
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O | 27 мм |
| O труби | 8 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Розмір нарізі 1 | M10x1.5 |
| Розмір нарізі 2 | M10x1.5 |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
| Штанга/підпірний брус |
Маятникова тяга |
Застосовність
- NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83)
- OPEL VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83)
- RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1), ESPACE IV (JK0/1_), LAGUNA II (BG0/1_), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), VEL SATIS (BJ0_), TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Clio, Vivaro, Trafic, Primastar |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Renault |
| Країна виробник | Франція |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 8200661217 Renault |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
| Сумісність | Nissan PRIMASTAR Bus (X83) 2001-, Nissan PRIMASTAR Kasten (X83) 2002-, Opel VIVARO (J7) 2001-, Renault CLIO III (BR0/1 CR0/1) 2005-, Renault TRAFIC II Bus (JL) 2001-, Renault TRAFIC II Kasten (FL) 2001-, Renault TRAFIC II (EL) 2001-, Renault Trafic II (TXW) 1989-2001, Renault Trafic II (TXX) 1989-2001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067 ₴


