
Опора кульова PEUGEOT 208 I, 301, 2008 I/ CITROEN C-ELYSEE, C3 II, C3 III, C4 CACTUS/ DS DS 3 SATO TECH
447 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH PS18120
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовність
- CITROEN C-ELYSEE (DD_), C3 II (SC_), C3 III (SX), C4 CACTUS, DS3 (SA_), DS3 Кабріолет
- DS DS 3 (SA_), DS 3 Кабріолет (SB_)
- PEUGEOT 208 I (CA_, CC_), 301, 2008 I (CU_)
Характеристики
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Місце монтажу | Передня вісь праворуч |
| Розмір нарізі | Pinch Bolt 18mm |
| Ширина | 85 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SATO TECH PS18120 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 208 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴


