
Пружина задньої підвіски на всі моделі Авео
732 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH CS1927R
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 1,9 кг |
| Довжина | 355 мм |
| Зовнішній діаметр | 123 мм |
| Параметр | AC |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина 1 | 11 мм |
| Форма ресори | Вита пружина |
Подходит на все модели Авео
Застосовність
- CHEVROLET AVEO / KALOS Ліфтбек (T200), AVEO / KALOS Хетчбек (T200), AVEO / KALOS Ліфтбек (T250, T255)
- DAEWOO KALOS (KLAS)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Розташування | Задня |
| Код запчастини | SATO TECH CS1927R |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 732 ₴


