
Кульова опора CHRYSLER SEBRING/ DODGE AVENGER, JOURNEY/ FIAT FREEMONT
343 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: PR 2301-0543 PROFIT
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Розмір нарізі | M12 x 1,50 x 19,8 |
| Ширина | 59 мм |
Застосовність
- CHRYSLER SEBRING (JS), SEBRING Кабріолет (JS)
- DODGE AVENGER, JOURNEY, JOURNEY VAN (JC)
- FIAT FREEMONT (345_)
- LANCIA FLAVIA Кабріолет (JS_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Avenger, Sebring |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | PR 2301-0543 PROFIT |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Sebring |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.


