
Фільтр повітряний Dodge Avenger 2.0, 2.4, Caliber 2.4, Journey/Chrysler Sebring 2.0 (07-) FIAT FREEMONT
448 ₴
- В наявності
- Код: BLUE PRINT ADA102246
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,350 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 233 мм |
| Дотримуватися вказівок щодо сервісного обслуговування | |
| Ширина | 214 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Avenger, Sebring |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | BLUE PRINT ADA102246 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 233 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Висота | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Sebring |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴


