
Фільтр повітряний OPEL SIGNUM 03-VECTRA C 02-
356 ₴
- В наявності
- Код: MEYLE 612 321 0014
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,539 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 326 мм |
| Ширина | 252 мм |
Застосовність
- FIAT CROMA (194_)
- OPEL SIGNUM Хетчбек (Z03), VECTRA C (Z02), VECTRA C GTS (Z02), VECTRA C Універсал (Z02)
- SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75), 9-3 Кабріолет (YS3F), 9-3 Універсал (E50)
- 02)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Signum |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | MEYLE 612 321 0014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Vectra |
| Сумісність | Opel SIGNUM 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴


