
Амортизатор передний правий Feat Freemont 11-Dodge Journey 08-
1 725 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH 22292FR
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Lмакс. | 479 мм |
| Lмін. | 294 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Параметр | SFE32/22X176A |
| парні номери артикулів | 315 641 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Газомасляний |
| Конструкція | Двотрубний |
| Розташування | Передній міст |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Код запчастини | SATO TECH 22292FR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Journey |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Journey |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 725 ₴


