
Амортізатор задньої підвіски OPEL SIGNUM 03-VECTRA C 02- MONROE 43124
1 668 ₴
- В наявності
- Код: MONROE 43124
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O отвору | 36 мм |
| Вага | 1,600 кг |
| Висота паковання | 6,4 см |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Довжина 1 | 308 мм |
| Довжина 2 | 459 мм |
| Довжина паковання | 50,5 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Ширина паковання | 6,4 см |
Застосовність
- OPEL SIGNUM Хетчбек (Z03), VECTRA C Універсал (Z02)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Signum |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | Польща |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Конструкція | Двотрубний |
| Розташування | Задній міст |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Код запчастини | MONROE 43124 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Тип | Газовий |
| Основні атрибути | |
| Модель | Vectra C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Сумісність | Opel SIGNUM 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 668 ₴


