
Важіль підвіски верхній передній (правий) SKODA SUPERB /VW PASSAT B5 / AUDI A4, A6 ALLROA/ SEAT EXEO MOOG
1 120 ₴
- В наличии
- Код: MOOG AU-TC-0678
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
Сторона встановлення передній міст
Сторона встановлення зверху
Сторона встановлення спереду
Сторона встановлення зправа
Тип важеля Поперечний важіль
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Розмір нарізі 1 | Pinch Bolt 16mm |
| Розмір нарізі 2 | Bush 10.2mm |
| Тип руля | Поздовжній важіль підвіски |
| Ширина | 65 мм |
Застосовність
- AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Кабріолет (8H7), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Кабріолет (8HE), A6 C5 (4B2), A6 C5 Avant (4B5), ALLROAD C5 (4BH)
- SEAT EXEO (3R2), EXEO ST (3R5)
- SKODA SUPERB I (3U4)
- VW PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moog |
| Страна производитель | Бельгия |
| Код запчасти | MOOG AU-TC-0678 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
Информация для заказа
- Цена: 1 120 ₴


