
Важіль підвіски передній верхній (правий) SKODA SUPERB /VW PASSAT B5 / AUDI A4, A6 ALLROA/ SEAT EXEO 2304-0311 PROFIT
778 ₴
- В наявності
- Код: 2304-0311 PROFIT
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Сторона встановлення передній міст
Сторона встановлення зверху
Сторона встановлення спереду
Сторона встановлення зліва
Тип важеля Поперечний важіль
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Розмір нарізі 1 | Pinch Bolt 16mm |
| Розмір нарізі 2 | Bush 10.2mm |
| Тип руля | Поздовжній важіль підвіски |
| Ширина | 65 мм |
Застосовність
- AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Кабріолет (8H7), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Кабріолет (8HE), A6 C5 (4B2), A6 C5 Avant (4B5), ALLROAD C5 (4BH)
- SEAT EXEO (3R2), EXEO ST (3R5)
- SKODA SUPERB I (3U4)
- VW PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Код запчастини | 2304-0311 PROFIT |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778 ₴


