
Важіль підвіски передній верхній (правий) SKODA SUPERB /VW PASSAT B5 / AUDI A4, A6 ALLROA/ SEAT EXEO AYD
803 ₴
- В наявності
- Код: 9404047 AYD
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Сторона встановлення передній міст
Сторона встановлення зверху
Сторона встановлення спереду
Сторона встановлення зліва
Тип важеля Поперечний важіль
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Розмір нарізі 1 | Pinch Bolt 16mm |
| Розмір нарізі 2 | Bush 10.2mm |
| Тип руля | Поздовжній важіль підвіски |
| Ширина | 65 мм |
Застосовність
- AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Кабріолет (8H7), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Кабріолет (8HE), A6 C5 (4B2), A6 C5 Avant (4B5), ALLROAD C5 (4BH)
- SEAT EXEO (3R2), EXEO ST (3R5)
- SKODA SUPERB I (3U4)
- VW PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AYD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 9404047 AYD |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴


