
Фільтр ПАЛИВНИЙ DIESEL NISSAN NAVARA PICK UP D40 від 2005/PATHFINDER III (R51) від 2005
1 056 ₴
- Немає в наявності
- Код: WIX FILTERS WF8426
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підходить на праворульне авто!
Характеристики
| O випускного отвору | 10 мм |
| O впускного отвору | 10 мм |
| Вага | 0,491 кг |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота | 138 мм |
| Зовнішній діаметр | 97,5 мм |
| Розмір нарізі | M10x1.5 |
Застосовність
- NISSAN NP300 NAVARA (D40), NP300 NAVARA Платформа/шасі (D40), NP300 NAVARA Пікап (D23, D23T), PATHFINDER III (R51
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WIX FILTERS WF8426 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 138 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Navara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 056 ₴





