
Фільтр салону Renault Logan/ SANDERO/ DUSTER/ CLIO III/SANDERO/STEPWAY I/ TWINGO II NISSAN MICRA III
170 ₴
- В наявності
- Код: C81935L WANLANDA
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 221 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з рамою |
| Ширина | 189 мм |
-
Застосовність
- DACIA DUSTER (HS_), DUSTER Фургон/джип, LOGAN (LS_), LOGAN MCV (KS_), LOGAN EXPRESS (FS_), LOGAN Пікап (US_), SANDERO
- NISSAN MICRA III (K12), MICRA C+C III (K12), NOTE (E11, NE11), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 Фургон
- RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1), CLIO III Фургон/хетчбек (SB_, SR_), CLIO III Grandtour (KR0/1_), DUSTER (HS_), LOGAN I (LS_), LOGAN I Універсал (KS_), LOGAN EXPRESS (US_), MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_), SANDERO/STEPWAY I (BS_), TWINGO II (CN0_), WIND (E4M_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | wanlanda |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | C81935L WANLANDA |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 27 27 721 32R, 27 27 728 35R, 77 01 062 227, 82 01 153 808, 86 71 018 403 INFINITI AY685-NS003 LADA 272772835R, 8201153808 NISSAN 27277-00QAA, 27891-AX010, 27891-AX01A, AY685-NS003 RENAULT 27 27 700 QAA, 27 27 721 32R, 27 27 728 35R, 27 27 753 74R, 27 27 768 65R, 27 89 1AX 010, 27 89 1AX 01A, 77 01 059 997, 77 01 062 227, 77 11 426 872, 82 01 153 808, 82 01 370 532, 86 71 018 403 |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Sandero, Wind, Clio, Logan, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴






