
Сайлентблок задньої балки OPEL ASTRA H/MERIVA/ZAFIRA B 2004=>REAR LEMFORDER 35936 01
1 334 ₴
- В наявності
- Код: LEMFORDER 35936 01
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
Застосовність
- OPEL ASTRA H (A04), ASTRA H GTC (A04), ASTRA H Ліфтбек (A04), ASTRA H Універсал (A04), ASTRA H TwinTop (A04), ASTRA H Фургон/універсал (L70), ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel |
| Виробник | Lemforder |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Код запчастини | 35936 01 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 402952, 5402637 VAUXHALL 13110418, 13267215 |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр внутрішній | 13.2 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 334 ₴




