
Передні колодки Hyundai Sonata VI- VII від 2010 року /KIA OPTIMA 1.7/2.0/ 2.0 CVVT Hybrid/2.4 від 2010 року FERODO
1 989 ₴
- В наявності
- Код: FERODO FDB4831
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 58,9 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-01,945/2996 |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 132,8 мм |
Застосовність
- HYUNDAI SONATA VI (YF)
- KIA OPTIMA (FSGDS6B)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Код запчастини | FERODO FDB4831 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 132.8 мм |
| Висота | 58.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴


