
Радіатор охолодження Audi A3/Seat Leon/Skoda Octavia/VW Caddy/ Golf V/ Passat 1.9TDI 05.
3 436 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH R12147
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Глибина решітки | 32 мм |
| Довжина решітки | 648 мм |
| Матеріал водяного бака (радіатор) | Пластмаса |
| Матеріал охолоджувальних ребер | Алюміній |
| Ширина решітки | 399 мм |
Застосовність
- AUDI A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7)
- SEAT ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2)
- SKODA OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5)
- VW CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), EOS (1F7, 1F8), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), JETTA III (1K2), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), TOURAN (1T1, 1T2), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | SATO TECH R12147 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Довжина ядра радіатора | 408 мм |
| Ширина ядра радіатора | 648 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | 80, Superb, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Leon, Golf, Eos, Ibiza, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Caddy |
| Сумісність | Audi A3 (8P1) 2003-2012, Audi A3 Sportback (8PA) 2004-2013, Audi A3 Cabriolet (8P7) 2008-2013, Seat ALTEA (5P1) 2004-, Seat ALTEA XL (5P5 5P8) 2006-, Seat LEON (1P1) 2005-2012, Seat TOLEDO III (5P2) 2004-2009, Skoda OCTAVIA (1Z3) 2004-, Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) 2004-, Skoda SUPERB (3T4) 2008-, Skoda SUPERB Kombi (3T5) 2009-, Volkswagen CADDY III (2K 2C) 2004-, Volkswagen GOLF V (1K1) 2003-2009, Volkswagen GOLF V Variant (1K5) 2007-2009, Volkswagen JETTA III (1K2) 2005-2010, Volkswagen PASSAT (3C2) 2005-2010, Volkswagen TOURAN (1T1 1T2) 2003-2010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 436 ₴







