
Радіатор пічки Авео Т200, 255, 250; ЗАЗ Вида Авео NISSENS 76504
1 629 ₴
- В наявності
- Код: NISSENS 76504
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовуваність Авео Т200, 255, 250 та ЗАЗ Вида.
Характеристики
Характеристики
Впускн. [мм] 17
Выпускн [мм] 17
Длина сети [мм] 150
Ширина сети [мм] 188
Глубина сети [мм] 26
Материал алюминий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | NISSENS 76504 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 150 мм |
| Ширина ядра радіатора | 188 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴



