
Колодки гальмівні передні OPEL VIVARO A (X83)/ RENAULT ESPACE III/ TRAFIC II /NISSAN INTERSTAR, PRIMASTAR
1 556 ₴
- В наявності
- Код: FERODO FVR1515
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовність
- NISSAN INTERSTAR Фургон (X70), INTERSTAR Автобус (X70), PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83)
- OPEL VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83)
- RENAULT ESPACE III (JE0_), TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL)
Характеристики
| Вага | 2,2 кг |
| Висота | 62,3 мм |
| Висота паковання | 8,8 см |
| Гальмівна система | TRW |
| Довжина паковання | 15,8 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Кількість нарізних пальців | 4 |
| Кількість ресор | 4 |
| Контакт попередження про знос | не підготовано для індикатора попередження про знос |
| на вісь | 4 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Vivaro |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Код запчастини | FERODO FVR1515 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Товщина | 18.1 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 62.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
| Сумісність | Opel VIVARO (J7) 2001- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 556 ₴


