
Опора кульова ліва AUD/ SEAT / SKODA / Volkswagen VKDS 311008 SKF
783 ₴
- В наявності
- Код: VKDS 311008 SKF
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 95 мм |
| парні номери артикулів | TC1317 |
| Розмір нарізі | M12x1.5 |
| Ширина | 95 мм |
Застосовність
- AUDI A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7), Q3 (8UB, 8UG)
- SEAT ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), ARONA (KJ7, KJP), IBIZA V (KJ1, KJG), LEON (1P1), TOLEDO III (5P2)
- SKODA FABIA IV (PJ3), KAMIQ (NW4), OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SCALA (NW1), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5), YETI (5L)
- VW BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), CADDY IV Мінівен (SAB, SAJ), CADDY IV Фургон/мінівен (SAA, SAH), CADDY ALLTRACK Мінівен (SAB), CADDY ALLTRACK Фургон/мінівен (SAA), EOS (1F7, 1F8), GOLF IV (1J1), GOLF V (1K1), GOLF PLUS V (5M1, 521), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF VAN VI Variant (AJ5), GOLF VI Кабріолет (517), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), POLO VI (AW1, BZ1, AE1), SCIROCCO III (137, 138), TIGUAN (5N_), TIGUAN VAN (5N_), TOURAN (1T1, 1T2), TOURAN VAN (1T1, 1T2), TOURAN (1T3), TOURAN VAN (1T3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Виробник | SKF |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | VKDS 311008 SKF |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Caddy |
| Сумісність | Seat ALTEA (5P1) 2004-, Seat IBIZA V (6J5) 2008-, Seat IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) 2008-, Seat IBIZA V ST (6J8) 2010-, Seat LEON (1M1) 1999-2006, Seat LEON (1P1) 2005-2012, Seat TOLEDO III (5P2) 2004-2009, Skoda FABIA (5J2) 2006-, Skoda OCTAVIA (1Z3) 2004-, Skoda SUPERB (3T4) 2008-, Skoda YETI (5L) 2009-, Volkswagen BEETLE (5C1) 2011-, Volkswagen CADDY III (2K 2C) 2004-, Volkswagen GOLF IV (1J1) 1997-2005, Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) 1999-2006, Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) 1998-2002, Volkswagen GOLF V (1K1) 2003-2009, Volkswagen GOLF V Variant (1K5) 2007-2009, Volkswagen GOLF VI (5K1) 2008-2013, Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) 2009-2013, Volkswagen GOLF VI Cabriolet (517) 2011-, Volkswagen JETTA III (1K2) 2005-2010, Volkswagen JETTA IV (162) 2010-, Volkswagen SCIROCCO (137 138) 2008-, Volkswagen TIGUAN (5N_) 2007-, Volkswagen TOURAN (1T1 1T2) 2003-2010, VW Caddy IV 2015- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴


