
Колодки гальмівні передні (комплект 4 шт) MAZDA 6 Hatchback (GG), 6 Ліфтбек (GG), 6 Station Wagon (GY) HI-Q
970 ₴
- В наявності
- Код: HI-Q SP2027
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 56,2 мм |
| Довжина | 131,5 мм |
| Знак відп. | ECE R90 APPROVED |
| Номер WVA | 24246 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 17,2 мм |
Застосовність
- MAZDA 6 Hatchback (GG), 6 Ліфтбек (GG), 6 Station Wagon (GY)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | HI-Q SP2027 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 131.5 мм |
| Висота | 56 мм |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴



