
Важіль підвіски правий RENAULT FLUENCE 10-. MEGANE 08-. SCENIC 09- SASIC 7474011
1 769 ₴
- Немає в наявності
- Код: SASIC 7474011
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Висота паковання | 15 см |
| Довжина паковання | 51 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гумовою опорою |
| парні номери артикулів | RE-WP-8334 |
| Сторона монтажу | знизу |
| Сторона монтажу | ліворуч |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип паковання | Коробка |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 44,5 см |
Застосовність
- RENAULT FLUENCE (L3_), MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Купе (DZ0/1_), MEGANE CC (EZ0/1_), SCENIC III (JZ0/1_), SCENIC III VAN (JZ0/1_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Scenic, Fluence |
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | SASIC 7474011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Місце встановлення | Нижній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
| Сумісність | Renault FLUENCE (L30_) 2010-, Renault MEGANE III (BZ0_) 2008-, Renault MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2008-, Renault MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2008-, Renault MEGANE CC (EM0/1_) 2003-2009, Renault MEGANE CC (EZ0/1_) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769 ₴



