
Задний амортизатор газомасляний RENAULT MEGANE 08- REAR (L/R) (ком-кт 2шт) TRW JGT434T
3 934 ₴
- В наявності
- Код: TRW JGT434T
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O отвору | 25 мм |
| Вага | 2,070 кг |
| Висота паковання | 7,2 см |
| Діаметр штока поршня | 12,4 мм |
| Довжина 1 | 311 мм |
| Довжина 2 | 466 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Ширина паковання | 7,2 см |
Застосовність
- RENAULT MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_), MEGANE III Grandtour (KZ0/1), MEGANE III Купе (DZ0/1_), MEGANE CC (EZ0/1_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TRW JGT434T |
| Виробник | TRW |
| Розташування | Задній міст |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Мoдель | MEGANE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 934 ₴


