
Ремінь поліклиновий Hyundai ACCENT/ELANTRA/i20/i30/i40/ix35/TUCSON TL/ KIA CEE'D/CERATO/RIO/SOUL/SPORTAGE
573 ₴
- В наявності
- Код: GATES 6PK1255
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Довжина | 1255 мм |
| Кількість ребер | 6 |
| Колір | чорний |
| Матеріал кордшнура | Поліефір |
| Матеріал ременя | EPDM (етилен-пропіленовий каучук) |
| Ширина | 21 мм |
Застосовність
- FIAT BRAVO II (198_), STILO (192_), STILO Multi Wagon (192_)
- FORD TOURNEO CUSTOM V362 Автобус (F3), TRANSIT CUSTOM V362 Автобус (F3), TRANSIT CUSTOM V362 Фургон (FY, FZ), TRANSIT V363 Автобус (FAD, FBD), TRANSIT V363 Фургон (FCD, FDD), TRANSIT V363 Платформа/шасі (FED, FFD)
- HYUNDAI SOLARIS / ACCENT IV (RB), ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB), CRETA, ELANTRA IV Ліфтбек (HD), ELANTRA V Ліфтбек (MD, UD), ELANTRA VI Ліфтбек (AD, ADA), i20 I (PB, PBT), ix20 (JC), i30 (FD), i30 Універсал (FD), i30 (GD), i30 Універсал (GD), i30 Купе, ix35 (LM, EL, ELH), i40 I (VF), i40 I CW (VF), SOLARIS Ліфтбек (HCR, HCI), TUCSON (TL, TLE), VELOSTER (FS)
- KIA CEE'D Хетчбек (ED), CEE'D SW (ED), PRO CEE'D (ED), CEE'D (JD), CEE'D Sportswagon (JD), PRO CEE'D (JD), CEED (CD), CERATO II Ліфтбек (TD), CERATO KOUP II (TD), CERATO III Ліфтбек (YD), CERATO KOUP III (YD), PICANTO II (TA), RIO III (UB), RIO III Ліфтбек (UB), RIO IV (YB, SC, FB), RIO IV Ліфтбек (SC, FB), SOUL I (AM), SOUL II (PS), SPORTAGE III (SL), SPORTAGE IV (QL, QLE), VENGA (YN)
- LEXUS ES (_V6_), RX (_L1_)
- TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V5_), RAV 4 IV (_A4_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GATES 6PK1255 |
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 1255 см |
| Кількість ребер | 6 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, ix35, Veloster, Cerato, Solaris, i20, Soul, Accent, I30, Rio, Tucson, Elantra, Ceed, Sportage, i30, i40 |
| Стан | Новий |
| Тип | Поліклинові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріали розтяжного шнура | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 мм |
| Матеріал | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Мoдель | i20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴




