
Акумулятор EXIDE Premium R+ Пусковий струм А 640/Ємність Ач 64
3 976 ₴
- В наличии
- Код: EXIDE EA640
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Артикул EA640
Бренд EXIDE
Лінійка продуктів Premium
Напруга В 12
Пусковий струм А 640
Ємність Ач 64
Довжина мм 242
Ширина мм 175
Висота мм 190
Вага кг 14.9
Застосовність легкові
Полярність R+
Тип корпусу євро
Обслуговування необслуговуваний
Тип кріплення B13
Клеми стандартні
Типорозмір L2
Тип електроліту SLA
-----------
Опис
Акумулятори серії Premium призначені для автомобілів з новітнім електронним обладнанням, інтенсивної їзди в міських умовах і функціонування АКБ при екстремальних температурах.
Переваги:
- Додаткові 30% пусковий потужності
- Швидкість зарядки збільшена в 2 рази
- Підходить для високоенергооснащенних автомобілів з потужними двигунами і вимогливою бортовий мережею
- Підходить для експлуатації в екстремальних погодних умовах при інтенсивній міській їзді
- Найширший спектр продукції охоплює майже 90% автопарку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | EXIDE EA640 |
| Производитель | Exide |
| Вес | 15 кг |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 242 мм |
| Емкость аккумулятора | 64 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Пусковой ток | 640 А |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 976 ₴



