
Диск гальмівний передній FORD MAVERICK 2.3 2001.02-/ FORD USA ESCAPE 3.0 2007.08-2012.12
2 090 ₴
- В наличии
- Код: 1050591AYD
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Висота | 47 мм |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без кільця датчика ABS |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Знак відп. | E1 90R-02C0074/1926 |
| Зовнішній діаметр | 303 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 24 мм |
| Обробка | без обробки |
| Поверхня | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
Застосовність
- FORD MAVERICK
- FORD USA ESCAPE
- MAZDA TRIBUTE (EP)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 1050591AYD |
| Производитель | AYD |
| Страна производитель | Турция |
| Назначение | Передние колеса |
| Наружный диаметр | 303 мм |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилируемые |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Толщина | 47 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Maverick |
Информация для заказа
- Цена: 2 090 ₴





