
Фільтр повітрянний Dodge Caliber / Jeep Compass, Patriot (06-) MEYLE 44-12 321 0004
375 ₴
- В наявності
- Код: MEYLE 44-12 321 0004
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 168 мм |
Застосовність
- DODGE CALIBER, JOURNEY
- JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 44-12 321 0004 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 04891694AA, 04891695AA, 4891694AA, K04891694AA, K04891695AA FIAT K04891694AA, K04891695AA, K4891694AA |
| Ширина | 168 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 327 мм |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Caliber |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴




