
Фільтр повітряний RENAULT SCÉNIC II/ MEGANE II / GRAND SCÉNIC II Renault
394 ₴
- В наявності
- Код: 8200371661Renault
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 58,3 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 192 мм |
Застосовність
- RENAULT MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), MEGANE II Ліфтбек (LM0/1_), MEGANE II Універсал (KM0/1_), MEGANE II Coupe-Cabriolet (EM0/1_), MEGANE II Фургон/універсал (KM_), SCENIC II (JM0/1_), GRAND SCENIC II (JM0/1_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8200371661Renault |
| Виробник | Renault |
| Країна виробник | Франція |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394 ₴




