Щітка склоочисника гібридна 525mm (21) (J-HOOK) (MU-21g) MASUMA
Тип щітки гібридна
Серія Hybrid
Місце встановлення спереду
Довжина [мм] 525mm (21)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MU-21g MASUMA |
| Виробник | Masuma |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина водійського двірника | 550 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 525 мм |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Тип | Гібридний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип кріплення | Гачок |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 ₴







