
Стійка стабілізатора KIA CERATO (SPECTRA) 03- FRONT L SATO TECH PS12595
273 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH PS12595
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Довжина | 250,5 мм |
| Зовнішня нарізь | M10x1,25 мм |
| парні номери артикулів | 34479 01 |
| Сторона монтажу | ліворуч |
| Штанга/підпірний брус | Маятникова тяга |
Застосовність
- KIA CERATO I Ліфтбек (LD), CERATO I Хетчбек (LD)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SATO TECH PS12595 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Довжина | 250 мм |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Cerato, Santa Fe, ix55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Kia |
| Модель | Cerato |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴


