
Передні гальмівні колодки PEUGEOT 206/ 207/ 208 I/ 301/ 1007/ 2008 I/ PARTNER/ CITROEN C2-C4/ BERLINGO FERODO
976 ₴
- В наявності
- Код: FERODO FDB4066
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 1,517 кг |
| Висота | 51,4 мм |
| Гальмівна система | Girling |
| Довжина | 137 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з клейкою плівкою |
| Знак відп. | E990R-01112/611 |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 18,8 мм |
Застосовність
- CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_), BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_), C-ELYSEE (DD_), C2 (JM_), C3 I (FC_, FN_), C3 II (SC_), C3 PICASSO (SH_), C4 I (LC_), C4 Купе (LA_), C4 CACTUS, DS3 (SA_), DS3 Кабріолет, XSARA PICASSO (N68)
- PEUGEOT 206 Хетчбек (2A/C), 206 SW (2E/K), 206 CC (2D), 207 (WA_, WC_), 207 SW (WK_), 208 I (CA_, CC_), 301, 1007 (KM_), 2008 I (CU_), PARTNER Фургон/мінівен (5_, G_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | FERODO FDB4066 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 137.1 мм |
| Висота | 51.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 307, Xsara, C2, C3, C4, Partner, 206, 207, 208, C-Elysee, 1007, Corsa, Crossland X / Crossland, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 206 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴







