
Важіль підвіски передній верхній (правий) SKODA SUPERB /VW PASSAT B5 / AUDI A4, A6 ALLROA/ SEAT EXEO TRW
1 441 ₴
- Немає в наявності
- Код: TRW JTC119
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Сторона встановлення передній міст
Сторона встановлення зверху
Сторона встановлення спереду
Сторона встановлення зліва
Тип важеля Поперечний важіль
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Розмір нарізі 1 | Pinch Bolt 16mm |
| Розмір нарізі 2 | Bush 10.2mm |
| Тип руля | Поздовжній важіль підвіски |
| Ширина | 65 мм |
Застосовність
- AUDI A4 B5 (8D2), A4 B5 Avant (8D5), A4 B6 (8E2), A4 B6 Avant (8E5), A4 B6 Кабріолет (8H7), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Кабріолет (8HE), A6 C5 (4B2), A6 C5 Avant (4B5), ALLROAD C5 (4BH)
- SEAT EXEO (3R2), EXEO ST (3R5)
- SKODA SUPERB I (3U4)
- VW PASSAT B5 (3B2), PASSAT B5 Variant (3B5), PASSAT B5.5 (3B3), PASSAT B5.5 Variant (3B6)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TRW JTC119 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Малайзія |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина | 273 мм |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Мoдель | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 441 ₴






