
Колодки гальмівні передні OPEL ASTRA H/ ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B/ COMBO Tour/ MERIVA A LPR
951 ₴
- В наявності
- Код: LPR 05P1197
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Гальмівна система | ATE |
| Довжина | 155,1 мм |
| Довжина 1 | 156,3 мм |
| Номер WVA | 23832 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 20,4 мм |
| Ширина | 70,1 мм |
| Ширина | 76 мм |
Застосовність
- OPEL ADAM (M13), ASTRA H (A04), ASTRA H GTC (A04), ASTRA H Ліфтбек (A04), ASTRA H Універсал (A04), ASTRA H TwinTop (A04), ASTRA H Фургон/універсал (L70), ASTRA H CLASSIC Хетчбек (A04), ASTRA H CLASSIC Ліфтбек (A04), ASTRA H CLASSIC Універсал (A04), COMBO Tour, COMBO Фургон/мінівен, CORSA C (X01), CORSA D (S07), CORSA E (X15), CORSA E Фургон/хетчбек (X15), MERIVA A Мінівен (X03), MERIVA B Мінівен (S10), ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05), ZAFIRA B Фургон/мінівен (A05)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LPR 05P1197 |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Zafira, Meriva, Combo |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Товщина | 19.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 76 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Мoдель | ASTRA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951 ₴


