
Фільтр повітряний TOYOTA CAMRY (_V4_), CAMRY (_V5_), VENZA/ LEXUS ES (_V6_) WIX FILTERS WA9633
327 ₴
- В наявності
- Код: WIX FILTERS WA9633
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 200 мм |
Застосовність
- LEXUS ES (_V6_)
- TOYOTA CAMRY Ліфтбек (_V3_), CAMRY Ліфтбек (_V4_), CAMRY Ліфтбек (_V5_), VENZA (_V1_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | ES |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WIX FILTERS WA9633 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 293 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | Camry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴


