
Фільтр повітряний FORD FIESTA VI 1.25-1.6 I/TDCI 08- /B-MAX/ ECOSPORT BOSCH F026400135
459 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH F026400135
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 70 мм |
| Висота паковання | 8,3 см |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина паковання | 21,2 см |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина | 196,5 мм |
| Ширина 1 | 163,5 мм |
| Ширина паковання | 17,3 см |
- FORD B-MAX (JK), ECOSPORT, FIESTA VI (CB1, CCN), FIESTA VI Van, KA+ III (UK, FK), KA+ III Ліфтбек (TK, FK), TRANSIT COURIER B460 Мінівен, TRANSIT COURIER B460 Фургон/мінівен, TOURNEO COURIER B460 Мінівен
- MAZDA 2 (DE_, DH_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BOSCH F026400135 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рік випуску автомобіля | 2013 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 163 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Висота | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Fiesta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴


