
Наконечник рульової тяги внутрішній лівий (довгий) ВАЗ 2101 2102 2103 2104 2105 2106 2107 AYD
372 ₴
- В наявності
- Код: 91-00184
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Производитель AYD
Каталожный номер 91-00184
Характеристики
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Розмір конуса | 14,7 мм |
| Розмір нарізі | M16x1 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Тип нарізі | з правою наріззю |
| Ширина | 41 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | AYD |
| Код запчастини | 91-00184 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2107 |
| Серія | 2101 1970-1988 |
| Сумісність | ВАЗ 2101 1970-1988, ВАЗ 212 1973-1985, ВАЗ 2103 1972-1984, ВАЗ 2104 1984-, ВАЗ 2105 1981-, ВАЗ 2106 1975-2005, ВАЗ 2107 1982-2012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴



