
Фільтр повітрянний SsangYong Actyon 2,0 XDI, Kyron 2,0 - 2,7 XDI, Rodius 2,7 XDI PURFLUX A1454
455 ₴
- В наявності
- Код: PURFLUX A1454
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фильтр воздушный SsangYong Actyon 2,0 XDI, Kyron 2,0 - 2,7 XDI, Rodius 2,7 XDI
Длина [мм] 300
Ширина [мм] 240
Высота [мм] 58
Исполнение фильтра Фильтр-патрон
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PURFLUX A1454 |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Actyon, Kyron |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 301 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴







