
Диск гальмівний Ваз 2110, 2112,1117-1119 KALINA, PRIORA , GRANTA R13 TD140-13 Dafmi
845 ₴
- В наявності
- Код: TD140-13 Dafmi
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 98 мм |
| O отвору | 58,5 мм |
| Вага | 8,01 кг |
| Висота | 42,6 мм |
| Висота паковання | 8,9 см |
| Діаметр центрування | 58,5 мм |
| Довжина паковання | 24 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Знак відп. | R90 homologated |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 18 мм |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Пусковий момент | 75 Н·м |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
| Ширина паковання | 24 см |
Застосовність
- LADA 110 (2110), 111 (2111), 112 (2112), GRANTA (2190_), GRANTA Liftback (2191_), KALINA II Хетчбек (2192_), KALINA II Універсал (2194_), PRIORA Хетчбек (2172), PRIORA Ліфтбек (2170_), PRIORA Універсал (2171), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Зовнішній діаметр | 239 мм |
| Виробник | Dafmi |
| Товщина | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | TD140-13 Dafmi |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴


