
Фільтр повітряний CITROEN BERLINGO II 1.4 02-; C3 1.1,1.4 01-/ PEUGEOT PARTNER II 1.4 02-
327 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH 1457433159
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,204 кг |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 102 мм |
Застосовність
- CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_), BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_), C2 (JM_), C2 ENTERPRISE (JG_), C3 I (FC_, FN_), C3 Pluriel (HB_)
- PEUGEOT 207 (WA_, WC_), 207 SW (WK_), 1007 (KM_), PARTNER Мінівен (5_, G_), PARTNER Фургон/мінівен (5_, G_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | BOSCH 1457433159 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2002 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴



