-
Аналоги:
Характеристики
| Вага | 0,282 кг |
| Виконання фільтра | Сітчастий фільтр |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Тип коробки передач | для автоматичної коробки передач |
| Ширина | 187 мм |
Застосовність
- HYUNDAI COUPE I (RD), COUPE II (GK), ELANTRA III (XD), ELANTRA III Ліфтбек (XD), EQUUS / CENTENNIAL (JS), GRANDEUR (TG), SANTA FE I (SM), SANTA FE II (CM), SANTA FE II Фургон/джип (CM), SONATA II (Y-2), SONATA III (Y-3), SONATA IV (EF), SONATA V (NF), TRAJET (FO), TRAJET Фургон/мінівен (FO), TUCSON (JM), XG (XG)
- KIA CARENS III Мінівен (UN), CARNIVAL I (UP), CARNIVAL II (GQ), CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ), CERATO I Ліфтбек (LD), CERATO I Хетчбек (LD), MAGENTIS I (GD, MS), MAGENTIS II (MG), SPORTAGE II (JE_, KM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 46321-39010) Mobis |
| Виробник | Mobis |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Рік випуску автомобіля | 2004 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Мoдель | Tucson |
Інформація для замовлення
- Ціна: 414 ₴





